TPL_OFFCANVAS_EMPTY_ERROR
İskele Mah. Datça/MUĞLA +90 (252) 712 34 80 +90 (541) 712 34 81 info@ozberkinsaat.com Pzt-Cmt : 09.00-18.00

Neden Özberk Beton

Bizi seçmeniz için bir çok neden var.

OzberkSadeceLogo.png

Kaliteli Hammadde

Özberk beton, hazır betonu oluşturan malzemelerin en iyilerini ve Türk standartlarına uygun olanlarını kullanır. Özberk inşaatın taş ocağında üretilen kum ve agrega yüksek mukavamete sahiptir. Son teknoloji konkasör sistemi sayesinde hazır betonda yüksek dayanım elde edilmesini sağlayan çok yüzeyli ve keskin kenarlara sahip agrega üretimi yapılır.


OzberkSadeceLogo.png

Taş Ocağı

Hazır beton içerisinde kullanılan kum ve agrega Özberk inşaatın kendi taş ocaklarında üretilir. Firmamızın taş ocağının kendi inisiyatifinde olması sayesinde özellikle büyük malzeme ihtiyacının olduğu üretimlerdeki aksaklıklar önlenebilmekte ve daha ekonomik teklifler verilebilmektedir.

Ozberk-Res.jpg
OzberkSadeceLogo.png

Kalite Kontrol

Özberk Beton laboratuvarında tüm beton malzeme bileşenlerinin günlük ve haftalık olarak analiz ve deneyleri yapılarak istenilen kriter ve değerlerin kontrolleri yapılır. Bu sayede üretilen beton her zaman aynı kalitede tutulmuş olur Sahip olduğumuz Ce Tse ve G belgeleri kuruluşları yılda en az 6 defa habersiz gelip yaptığı kontrollerde üretilen agreganın ve betonun kalitesini ve uygun kriterlerde üretim yapılıp yapılmadığını kontrol eder ve üretim kalitemizi her sene tesciller.

OzberkSadeceLogo.png

Yaş Karışım

Özberk Beton ‘a ait 2 üretim tesislerinden birisi yaş karışımla üretim yapmaktadır. Yaş karışım sistemle üretilen hazır betonda, betonun bütün bileşenleri beton santralinde hassas bir şekilde ölçülüp hazırlanmakta ve insan hatasını en aza indirgemektedir.